Φείδων Άργους - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-0 (photos)

Η γυναικεία ομάδα του ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ηττήθηκε με 1-0 στην έδρα του Φείδωνα Άργους και η άνοδος στην Α' Εθνική θα κριθεί σε δεύτερο αγώνα μπαράζ στην Τρίπολη.

Οι γηπεδούχες του Φείδωνα σκόραραν το γκολ της νίκης στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η άνοδος θα κριθεί στην Τρίπολη σε δεύτερο αγώνα μπαράζ, με τα κορίτσια του ΑΣΤΕΡΑ να έχουν βαθμολογική διαφορά ενός βαθμού και να ευνοούνται σε περίπτωση νίκης ή ισοπαλίας.

Θεοδωρακοπούλου, Παπαγεωργίου (15' Μητροπούλου), Παπαμήτρου (90' Αντωνίου), Μελισσού, Καββαθά, Durkovic, Τζεβελέκου, Γεωργακοπούλου, Χριστοφορίδη, Καραγιάννη, Παντελάκη (58' Sheers)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στα προημιτελικα ο ΑΣΤΕΡΑΣ!