Κ17: ΑΣΤΕΡΑΣ - Ατρόμητος 3-3 (photos)

Η ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ μετά από ένα εντυπωσιακό παιχνίδι αναδείχθηκε ισόπαλη  με 3-3 με την αντίστοιχη του Ατρόμητου  για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Κ17: ΑΣΤΕΡΑΣ - Ατρόμητος  3-3 (photos)

Οι Αρκάδες προηγήθηκαν στο 9´ με τον Καλλαντζή.Οι φιλοξενούμενοι με δυο εύστοχες εκτελέσεις πέναλτι στο 30ο και 39ο λεπτό κατάφεραν να προηγηθούν και το ημίχρονο έληξε με το υπέρ τους 1-2.

Στην επανάληψη ο ΑΣΤΕΡΑΣ με γκολ των Αγγελάκη στο 57’ και Τζαμαλή στο 59’ πέρασε μπροστά στο σκορ. Οι φιλοξενούμενοι  απάντησαν  άμεσα και στο 61ο λεπτό κατάφεραν να ισοφαρίσουν. Έτσι διαμορφώθηκε το τελικό  3-3.

Κακαδιάρης, Αγγέλου (90’ Κωνσταντόπουλος), Ρουμπιές, Τσιουγγαρής, Κακουλής, Καλλαντζή, Ανδρεάδης, Νικολόπουλος, Αγγελάκης, Γεωργόπουλος (77’ Ντύρμα), Τζαμαλής (80’ Κόλλιας)