Κ20: Ατρόμητος-ΑΣΤΕΡΑΣ 4-1 (photos)

Η Κ20 του ΑΣΤΕΡΑ γνώρισε την ήττα με 4-1 από την αντίστοιχη του Ατρόμητου στην εκτός έδρας αναμέτρηση του Πρωταθλήματος υποδομών της Super League.

Στο Δημοτικό γήπεδο του Ρουφ, η Κ20 του ΑΣΤΕΡΑ φιλοξενήθηκε από τον Ατρόμητο για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομών.

Η ομάδα μας προσπάθησε να αιφνιδιάσει τον αντίπαλο, όμως δέχτηκε γκολ στο 32' και βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο με 1-0. Ο Ατρόμητος πέτυχε το 2-0 στο 48' με τον ΑΣΤΕΡΑ να μειώνει τρία λεπτά μετά με τον Παπαγεωργίου.

Στο 55' ακυρώθηκε κανονικό γκολ υπέρ της ομάδας μας και στη συνεχή πίεση για την ισοφάριση οι αντίπαλοι βρήκαν την ευκαιρία στο 65' για το 3-1. Το τελικό σκορ (4-1) διαμορφώθηκε στο 77'.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΑΣΤΕΡΑΣ: Στεφανίδης, Κατσικαδάς, Βουτσελάς, Ζήσης, Μακροστέργιος, Νάτσης, Παπαγεωργίου, Κονίδας, Συρεγγέλας, Τσιώλης, Γκρόσιος

Επαιξαν και οι: Χάδιαρης, Κονίδας, Μαργαρίτης