PHOTOSTORY: Παναιτωλικός - ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0

ΑΣΤΕΡΑΣ αναδείχθηκε ισόπαλος 0-0 με τον Παναιτωλικό για την 4η αγωνιστική των play outs του πρωταθλήματος Super League Interwetten 2021-2022.

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ δημιούργησε ευκαιρίες για να σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο με τον Riera στο 2ο και στο 13ο λεπτό, χωρίς να τα καταφέρει, με τον αντίπαλο τερματοφύλακα να αποκρούει.

Στην επανάληψη το σουτ του Regis στο 66' δεν βρήκε στόχο και η κεφαλιά του Barrales πέρασε ελάχιστα  άουτ στο 72ο λεπτό.

Τσιφτσής, Carmona, Alvarez, Atienza, Αντζουλάς, Munafo (82' Iglesias), Santafe (46' Valiente ), Riera (64' Barrales), Tilica (35' Regis), Sito, Benito (64' Κανελλόπουλος)