Κ19: Παναθηναϊκός - ΑΣΤΕΡΑΣ 3-2

Σε ένα παιχνίδι με πολλές συγκινήσεις και εναλλαγές στο σκορ η ομάδα Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ ηττήθηκε με 3-2 από την αντίστοιχη του Παναθηναϊκού για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Το 1-0 έγινε στο 29ο λεπτό.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ με δυο γκολ του Ali Baba στο 30' και στο 34', με πλασέ και κεφαλιά αντίστοιχα, προηγήθηκε. Ωστόσο στο 36' έγινε το 2-2 που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε, με τους γηπεδούχους να φτάνουν στο γκολ της νίκης στο 90' μετά απο εκτέλεση φάουλ.

Χριστοδουλής, Κάρδαρης, Γουσέτης (81'Σωτηράκης), Ζορμπάς, Χριστόπουλος, Τανουσάι(81'Μιχόπουλος),  Θεοδωρίδης (75'Ματθαίου), Γλυνός (45'Μούγιος), Ali Baba, Κανελλόπουλος, Τζίμας