Κ17: Απόλλων Σμ. - ΑΣΤΕΡΑΣ 1-4

Η ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ επικράτησε με 1-4 της αντίστοιχης του Απόλλωνα σε εντός έδρας αγώνα για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Κ17: Απόλλων Σμ. -  ΑΣΤΕΡΑΣ 1-4

Οι Αρκάδες κατάφεραν να προηγηθούν στο 20ο λεπτό με τον Τζαμαλή και είχαν δοκάρι με τον Δριγκάκη στο 27'.Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ισοφαρίσουν στο 40ο λεπτό.
Στην επανάληψη οι κιτρινομπλέ διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Νικολόπουλο στο 65' μετά απο εύστοχη εκτέλεση πέναλντι.
Με γκολ του Δριγκάκη στο 52' και του Τηλαβερίδη στο 54'  διαμορφώθηκε το τελικό 1-4.

Κακαδιάρης (75' Κωτσιόπουλος), Αγγέλου (75' Γεωργόπουλος), Ρουμπιές, Νικολόπουλος, Κακουλής (50' Κωνσταντόπουλος), Κάλα (65' Μουχτάρης), Ανδρεάδης, Δάγλας, Τζαμαλής (65' Κόλλιας), Δριγκάκης, Τηλαβερίδης